Lakier hybrydowy 19

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Owocowy Raj

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

POLSKA ŚLIWKA - numer koloru producenta 19-dla kogo stworzony?

Urocza barwa z odcieni fioletu, elegancka, a zarazem bardzo dziewczęca. Nie ważne ile masz lat, pokaż swoją młodą, szaloną duszę! Wrażliwą, a zarazem wojowniczą kobiecość. Niech wszyscy widzą, jaka jesteś piękna. Tak, śliwka to odcień dla świadomych swojej kobiecości pań. Elegancja, seksapil i pewność siebie - to cechy posiadaczki manicure w kolorze śliwki.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. 

Marka
Minka Nails
W magazynie
50 Przedmioty

Zobacz także