Lakier hybrydowy nr 18

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Owocowy Raj

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

SŁONECZNA POMARAŃCZA - numer koloru producenta 18-dla kogo stworzony?

Szalona, energiczna pomarańcza. To nie jest odcień dla nudziarzy! To odcień dla kreatywnych osobowości i dla miłośniczek przygód, podróżniczek, artystek i tych, które zawsze mają coś dopowiedzenia. Postaw na pomarańcze, pokaż, że masz niebanalną osobowość. Ten odcień odzwierciedli Twoje pozytywne nastawienie do świata.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Marka
Minka Nails
W magazynie
69 Przedmioty

Zobacz także