Lakier hybrydowy nr 10

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Classic

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

KLASYCZNY RÓŹ numer koloru producenta 10-dla kogo stworzony?

Manicure w tym kolorze dedykowany jest kobietom, które lubią podkreślić swoją kobiecość, ceniących sobie elegancję oraz urodzonych romantyczek. Miłość ma dla nich najwyższą wartość. Kochają całym sercem i tak też chcą być kochane. Pragną ciepła domowego ogniska i są idealistkami w strefie uczuciowej.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Marka
Minka Nails
W magazynie
49 Przedmioty

Zobacz także