Lakier hybrydowy nr 6

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Classic

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

GRANATOWY numer koloru producenta 6- dla kogo stworzony?

Kolor manicure przeznaczony dla kobiet biznesu, który sprawia, że są one postrzegane jako osoby rzetelne, profesjonalne, dobrze przygotowane i prawdomówne. Idealny do pracy, na spotkania biznesowe, negocjacje handlowe oraz ważne wydarzenia. Jeśli chcesz zadbać o swój profesjonalny wizerunek ,wybierz lakier w kolorze granatu.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Marka
Minka Nails
W magazynie
49 Przedmioty

Zobacz także