Lakier hybrydowy nr 5

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Classic

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

NIEBIESKI-numer koloru producenta 5-dla kogo stworzony?

Jest to jeden z najczęściej wskazywanych kolorów jako ten ulubiony, w związku z tym nie może zabraknąć go w żadnym salonie stylizacji. Jest to kolor żywy i głęboki, kolor dumy i tych, co są nieustannymi marzycielami. Doskonale się sprawdzi jako manicure dla pań z wysokimi inspiracjami, a także pragnących spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Marka
Minka Nails
W magazynie
59 Przedmioty

Zobacz także