

Lakier Hybrydowy: soak off
Kolekcja: Classic
Pojemność: 6 ml
NIEBIESKI-numer koloru producenta 5-dla kogo stworzony?
Jest to jeden z najczęściej wskazywanych kolorów jako ten ulubiony, w związku z tym nie może zabraknąć go w żadnym salonie stylizacji. Jest to kolor żywy i głęboki, kolor dumy i tych, co są nieustannymi marzycielami. Doskonale się sprawdzi jako manicure dla pań z wysokimi inspiracjami, a także pragnących spełnić swoje najskrytsze marzenia.
Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.
Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails
Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Zobacz także