Lakier hybrydowy nr 3

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Classic

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

SZARY- numer koloru producenta 3 -dla kogo stworzony?

To nie prawda, że to kolor spokojnych, szarych myszek, które lubią pozostawać w cieniu. To barwa kobiet sprawdzających się w polityce i strefie społecznej. Barwa kobiet misji, które lubią być doceniane w środowisku. Są silne i posiadają mocny charakter. To kolor posiadaczek manicure, które nieustannie podążają do wypełnienia społecznej przestrzeni, są doskonałymi mówcami. Lubią przebywać wśród ludzi i są cenione za swój wyrazisty charakter i styl bycia.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Marka
Minka Nails
W magazynie
59 Przedmioty

Zobacz także