Lakier hybrydowy nr 1

29,00 zł
Brutto

Lakier Hybrydowy: soak off

Kolekcja: Classic

Pojemność: 6 ml

Ilość
w magazynie

BIAŁY-numer koloru producenta 1-dla kogo stworzony?

Kolor uwielbiany nie tylko przez panny młode, ale również te osoby, które cenią sobie elegancję. Paznokcie w tym kolorze pasują niemal na każdą okazję. Biel kojarzy się z czystością, niewinnością i dobrocią. Osobom wybierającym taki manicure przepisujemy anielskie cechy, odbieramy je jako dobre i serdeczne. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, biały manicure z pewnością Ci w tym pomoże.

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce. Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Marka
Minka Nails
W magazynie
60 Przedmioty
Data dostępności
2023-10-31

Zobacz także